| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
|---|---|
| Installatie | Plafondmontage, wandmontage, hangende montage |
| Veiligheidscertificering | ATEX- en IECEx-gecertificeerd |
| Bijkomende LED-duur | > 60 uur |
| Hoofdlicht lichtgevend | 348 lum |
| Batterij | Lithiumbatterij |
|---|---|
| energieverbruik | 3W-10W |
| Materiaal | Hoge sterkte ABS-kunststof en aluminiumlegering |
| Waterdichtheid | IP65 |
| Levensduur | 100.000 uur |
| Helderheid van het hoofdlicht | 15000 LUX - 25000 LUX |
|---|---|
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Lumen | 216 lumen |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Levensduur | 100, 000 uur |
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
|---|---|
| Werktijd van de verlichting | 16 / 18 uur |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah / 7.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
|---|---|
| Werktijd van de verlichting | 14-16 uur |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Belangrijkste lichtstroom | 480mA |
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
|---|---|
| Werktijd van de verlichting | 13-15 uur |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Batterijcapaciteit | 10.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Belangrijkste lichtstroom | 800mA |
| Naam van het product | Koplamp voor kolenmijnen |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Work-Aux-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | Koplamp voor kolenmijnen |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Work-Aux-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | Briljante draadloze mijnbouw-mijnkaplamp |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux 2 verlichtingsmodi |
| Kracht | 0.74W |
| Naam van het product | GLT-2 oplaadbare draadloze mijnkaplamp |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux 2 verlichtingsmodi |
| Kracht | 0.74W |