| verlichtingsdiploma | 25000 LUX |
|---|---|
| Itemnaam | Gl2.5-C |
| Verlichtend | 216lum |
| Uitvoertijd | 13 - 15 uur |
| IP -kwaliteit | waterdichte IP68 |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Silicaat |
| Lange | 5 m/rol, 10 m/rol |
| Afstembaar | - Ja, dat klopt. |
| Straalhoek | 120° |
| Straalhoek | 120° |
|---|---|
| Inlaatspanning | AC 220V |
| Materiaal | Silicaat |
| LED-type | SMD 5050 |
| CRI | 85+ |
| Herlaadbaar type | Ja |
|---|---|
| Laadtijd | 3Hours |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Kleurtemperatuur | 6000K. |
| Werktemperatuur | -40 - 60 graden |
| Vermogen/meter | 12W |
|---|---|
| LED's | 72/m |
| Spanning | DC36V |
| LED-type | 5050 |
| Verlichtingskleur | Koudwit, aanpasbaar |
| Werktijd | 120 uur |
|---|---|
| Laadtijd | 3Hours |
| Laadstroom | 1.5A |
| Materialen | PC+Silicone |
| Waallengte | R 630 / G 525 / B465 |
| verlichtingsgraad | 10000 lux |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | Navulbare Li-Ionenbatterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
| Lumen | 216 lumen |
| Naam van het product | Koplamp voor kolenmijnen |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Work-Aux-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| IP-classificatie | IP68 |
|---|---|
| Lange | 5 m/rol, 10 m/rol |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleurtemperatuur | 3000K-20000K Voor opties |
| Inlaatspanning | AC 220V |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | Western Union, T/T, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |