| Werktijd | 16 uur tot 18 uur |
|---|---|
| Waterdicht | IP68 |
| Oplaadtijd | ≤ 6 uur |
| Batterijcycli | 1000cycles |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Levensduur | 100, 000 uur |
|---|---|
| Functie | Verstelbare, draagbare, laagvermogen indicator |
| Continue werktijd | 15 uur |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Functies | Waterdicht, stofdicht, schokdicht |
| Werktemperatuur | -40°C aan 50°C |
|---|---|
| verlichtingsdiploma | 15000 LUX |
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
| Functies | Waterdicht, stofdicht, schokdicht |
| Verlichtend | 96lum |
| Model-NR. | GL-T666A |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdscherm |
| Batterijcapaciteit | 6.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij 18650 |
| Nominale spanning | 3,7V |
| Sterke lichtstroom | 760 mA |
| Model-NR. | GL-T666A |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdscherm |
| Batterijcapaciteit | 6.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij 18650 |
| Nominale spanning | 3,7V |
| Sterke lichtstroom | 760 mA |
| Naam van het product | Draadloze lamp met dop |
|---|---|
| Hoofdduur van de LED | 15 tot 18 uur |
| Duur van de hulp-LED | > 60 uur |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | 15000lux Mijnbouw Hard Hoed Lampen |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Work-Aux-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Werktijd van de verlichting | Waterdichte draadloze doplamp GLT-2 |
|---|---|
| Countious verlichting tijd | 5000 lux |
| OLED-scherm | 3.7V |
| Kenmerken | lichtgewicht en draadloos |
| Batterijtypes | Navulbare lithium-ionenbatterij |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah - 7.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Kracht van hoofdlicht | 1.67W |
| Kleur | Transparant |
|---|---|
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Gebruik | Industrieel, vuurgevechten |
| Levensduur | 100, 000 uur |
| Duurtijd | 16 uur |