| Naam van het product | GLT-2 lichtgewicht steenkoolmijnwerker |
|---|---|
| IP-classificatie | IP67 |
| Lichtstroom | 96 mm |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Materiaal | ABS |
| Werktijd van de verlichting | Waterdichte draadloze doplamp GLT-2 |
|---|---|
| Countious verlichting tijd | 5000 lux |
| OLED-scherm | 3.7V |
| Kenmerken | lichtgewicht en draadloos |
| Batterijtypes | Navulbare lithium-ionenbatterij |
| Opzettende Opties | Helmclip, magnetische basis. |
|---|---|
| Stroombron | Oplaadbare batterij |
| Waterdicht | IP68 |
| Materiaal | ABS |
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
| Naam van het product | Miner Cap Lamp |
|---|---|
| Stroombron | Oplaadbare batterij |
| Helderheid | 1000 Lumen |
| Straalhoek | 120 Graden |
| Waterdicht | IP68 |
| Model nr. | GL-T666 ((A/B) |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdscherm |
| Batterijcapaciteit | 6.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij 18650 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Sterke lichtstroom | 760 mA |
| Model nr. | GL-T666 ((A/B) |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdscherm |
| Batterijcapaciteit | 3.2Ah oplaadbare lithium-ionbatterij 18650 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Sterke lichtstroom | 760 mA |
| Waterdicht | IP68 |
|---|---|
| Sollicitatie | Mijnbouw, tunnel, bouwplaatsen, enz. |
| Installatie | Plafond |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Helderheid van het hoofdlicht | 5000 LUX |
| Functie | Verstelbare, draagbare, laagvermogen indicator |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 2700K-6500K |
| Dienst | OEM/ODM beschikbaar |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Weeking tijd | 80HRS-100HRS |
| Nominale spanning | 3.7V |
|---|---|
| Straalhoek | 120 ° |
| Lichte flux | 1000 lm |
| Waterdicht | IP67 |
| Duurtijd | 16 uur |
| Beschermingsgraad | waterdichte IP68 |
|---|---|
| Helderheid | 12500lux- 25000lux |
| Garantie | 2 jaar |
| Spanning | AC85-265V |
| IP -kwaliteit | waterdicht IP67 |