| Verstelbare lamphouder | 90 ° |
|---|---|
| Lichtstroom | 1000-10000lm |
| Waterdichte graad | IP68 |
| Batterijcapaciteit | 7AH |
| Oplaadtijd | ≤ 8 uur |
| Hoofdduur van de LED | 15 tot 18 uur |
|---|---|
| Dimbaar | Ja |
| Stroom | 1.78W |
| Werktijd | 10 uur |
| Materiaal lampbehuizing | PC |
| Weeking tijd | 80HRS-100HRS |
|---|---|
| Hoofdlichtkracht | 0.74W |
| Lichtstroom | 1000 lm |
| Batterijcycli | 1000cycles |
| Stropig | 169 lum |
| Helderheid | 200 - 1000 lumen |
|---|---|
| Beschermingsgraad | waterdichte IP68 |
| Waterdichte kwaliteit | IP68 |
| Installatie | Plafond |
| Functie | Verstelbare, draagbare, laagvermogen indicator |
| verlichtingsdiploma | 10000 lux |
|---|---|
| Sollicitatie | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Waterdicht | IP68, 20M |
| Stralingshoek | 30° - 120° verstelbaar |
| Garantie | 2 jaar |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Model nr. | GL-T666 ((A/B) |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdscherm |
| Batterijcapaciteit | 6.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij 18650 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Sterke lichtstroom | 760 mA |
| Batterij | lithiumbatterij |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 50°C |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Spanning | AC100-240V |
| Slagvastheid | Een val van maximaal 2 meter |