| Helderheid | 9000lux - 16000lux - 25000lux |
|---|---|
| Kracht van hoofdlicht | 0,9 W - 2,1 W - 2,96 W |
| Belangrijkste lichtstroom | 200mA - 400mA - 800mA |
| Verpakking Details | Standaard kartonpakking |
| Levertijd | 5-8 werkdag |
| Batterijcapaciteit | 10.4Ah Li-ion batterijpakket |
|---|---|
| Naam van het product | GLC12-A |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Continu werktijd | 13 - 15 uur |
| Batterijcycli | 1000cycles |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
|---|---|
| Spanning | AC85-265V |
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Garantie | 2-5 JAAR |
| Kenmerken | Hoge efficiëntie, energiebesparing, lange levensduur |
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
|---|---|
| Kracht | 1.67W |
| Continu werktijd | 13 - 16 uur |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Gewicht | 418g |
| Naam van het product | Led Miner Head Lamp Draadloos met Display |
|---|---|
| IP-classificatie | IP67 |
| Kracht van hoofdlicht | 1.3W |
| Continu werktijd | >15 |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Toepasselijke temperatuur | -20℃~40℃ |
|---|---|
| Het Lichtbronleven | 100000hours |
| Naam van het product | Explosiebestendige LED zaklamp |
| LED-vermogen | 3W |
| Batterijcapaciteit | 6.4Ah / 3.2Ah Li-ion batterij |
| Grootte | Φ54,9 * 256 mm |
|---|---|
| LED-vermogen | 3W |
| Helderheid | 18000lux / 9000lux |
| Waterdicht | IP68 |
| Straalafstand | 200 meter. |
| Naam van het product | Explosiebestendige LED zaklamp |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | -20℃~40℃ |
| looptijd | 8-10 uur |
| het lossen van tijd | 4-6 uur |
| Batterijcapaciteit | 6.4Ah / 3.2Ah Li-ion batterij |
| Type | Mijnwerker Head Lamp |
|---|---|
| Helderheid | 10000 lux |
| Gebruik | Industriële sector, Kolenmijn, mijnbouw, Noodsituatie |
| Materiaal | ABS |
| Straalhoek | 120° |
| Naam van het product | KL5LM-LED-mijnlamp |
|---|---|
| Kracht | 1.67W |
| Spanning | 3.7V |
| Materiaal | PC's |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |