| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Model nr. | GLC-6(A) |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht, twee hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare Li-ion batterij |
| Verlichtingsmodussen | Hoofdlicht - Hulplicht - SOS |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Hoofdlichtstroom | 480 mA |
| Kracht van het hoofdlicht | 1.78W |
| Verlichtend | 232 lum |
| Helderheid | 13000 lux |
| Levensduur van het hoofdlicht | 100,000 uur |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Werktijd | 15 uur |
| Gewicht | 217 g |
| Materiaal | PC's |
| Waterdichtheid | IP68 |