| Materiaal | PC's |
|---|---|
| Naam van het product | KL5LM-LED-mijnlamp |
| Garantie | 1 jaar |
| Kenmerken | Hoge efficiëntie, energiebesparing, lange levensduur |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| LED-chip | Epistar |
|---|---|
| Lichtbron | SMD2835 |
| LED-configuratie | 60/ 70/ 72/ 120/ 140/ 144 LED per meter |
| Kracht | 8/ 15/ 17/ 18 W/m |
| Kleur van de verlichting | Wit / warm wit / koud wit / RGB |
| Naam van het product | KL5LM-LED-mijnlamp |
|---|---|
| Kracht | 1.67W |
| Spanning | 3.7V |
| Materiaal | PC's |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Naam van het product | Led Miner Head Lamp Draadloos met Display |
|---|---|
| IP-classificatie | IP67 |
| Kracht van hoofdlicht | 1.3W |
| Continu werktijd | >15 |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Materiaal | Silicaat |
|---|---|
| Afstembaar | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 1 jaar |
| LED-grootte | 72 LED's/m |
| IP-classificatie | IP68 |
| Inlaatspanning | AC 220V |
|---|---|
| CRI | 85+ |
| LED-type | SMD 5050 |
| Materiaal | Silicaat |
| Kracht | 15W/m |
| Lange | 5 m/rol, 10 m/rol |
|---|---|
| CRI | 85+ |
| Materiaal | Silicaat |
| Kleurtemperatuur | 3000K-20000K Voor opties |
| Garantie | 1 jaar |
| LED-chip | Epistar |
|---|---|
| Lichtbron | SMD5050 |
| LED-configuratie | 60/ 72 LED's per meter |
| Stroom | 12/ 15 W/m |
| Kleur van de verlichting | Wit / warm wit / koud wit / RGB |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
|---|---|
| Kracht | 1.67W |
| Batterijcycli | 1000cycles |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Garantie | 1 jaar |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
|---|---|
| Kracht | 1.67W |
| Batterijcycli | 1000cycles |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Garantie | 1 jaar |