| Herlaadbaar type | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Werktemperatuur | -40 - 60 graden |
| Aanpassing | - Ja, dat klopt. |
| Typ van de lamp | Led-werklicht |
| Kleur | Zwart/doorzichtig |
| Herlaadbaar type | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Werktemperatuur | -40 - 60 graden |
| Aanpassing | - Ja, dat klopt. |
| Typ van de lamp | Led-werklicht |
| Kleur | Geel/oranje/blauw/groen/rood |
| LED-chip | Epistar |
|---|---|
| Lichtbron | SMD5050 |
| LED-configuratie | 60/ 72 LED's per meter |
| Kracht | 12/ 15 W/m |
| Kleur van de verlichting | Wit / warm wit / koud wit / RGB |
| Levensduur van de batterij | 1200 cycli |
|---|---|
| Functies | Waterdicht, stofdicht, schokdicht |
| Lichtbron | LED |
| Montagetype | Plafondbevestiging |
| Gebruik | Industrieel, vuurgevechten |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
|---|---|
| Stroom | 1.67W |
| Batterijcycli | 1000cycles |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Garantie | 1 jaar |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
|---|---|
| Stroom | 1.67W |
| Batterijcycli | 1000cycles |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Garantie | 1 jaar |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
|---|---|
| Stroom | 1.67W |
| Batterijcycli | 1000cycles |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Garantie | 1 jaar |
| Functies | Hoge efficiëntie, energiebesparing, lange levensduur |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 2.6Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Lichtbron | LED |
| Verlichtend | 96lum |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam van het product | 6.8Ah LED-kaplamp voor ondergrondse mijnbouw |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Work-Aux-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | 6.8Ah LED-kaplamp voor ondergrondse mijnbouw |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Work-Aux-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |