| Hoofdlicht lichtgevend | 348 lum |
|---|---|
| Materiaal lampbehuizing | plastic |
| Extra functies | Bescherming tegen overbelasting, instelbare helderheid |
| Slagvastheid | Tot 1,5 meters |
| Lumen | 232 |
| Productnaam | Mijnenriem |
|---|---|
| Materiaal | industriële polyester |
| gesp materiaal | 304 roestvrij staal |
| Breedte | 38 mm |
| Lange | 1400 mm |
| Kleur | Geel, Blauw |
|---|---|
| Toepassing | Ondergrondse mijnbouw, tunnelbouw, olie en gas, industriële verlichting |
| Werktijd | ≥ 13 uur |
| Laadtijd | ≤ 8 uur |
| Schokbestendigheid | ≥1.5m |
| Naam van het product | KL5LM kabelgekoelde mijnkoplamp |
|---|---|
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
| Lumen | 216 lumen |
| Gewicht | 418g |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Toepasselijke temperatuur | -20℃~40℃ |
|---|---|
| Materiaal van de lampkarosserie | PC's |
| LED-vermogen | 3W |
| Grootte | Φ54,9 * 256 mm |
| Nominale spanning | 3.7 V |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah Li-ion accupakket |
|---|---|
| Gewicht | 420 g |
| Levensduur van het hoofdlicht | 100000hours |
| Lumen | 216 lumen |
| Waterdicht | IP67 |
| Uitgangsspanning | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Uitgangsgolfvormen | Pure sinusgolf |
| Uit nominale vermogen | 500 W |
| Uitgangsfrequentiebereik | 50Hz/60Hz+3Hz |
| Bescherming tegen kortsluiting bij uitgangen | Ja, kortsluiting verwijderen, automatische ontwapening. |
| Uitgangsspanning | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Uitgangsgolfvormen | Pure sinusgolf |
| Uit nominale vermogen | 500 W |
| Outputfrequentiegebied | 50Hz/60Hz+3Hz |
| De bescherming van outputkortsluiten | Ja, kortsluiting verwijderen, automatische ontwapening. |
| Uitgangsspanning | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Uitgangsgolfvormen | Pure sinusgolf |
| Uit nominale vermogen | 600 W |
| Outputfrequentiegebied | 50Hz/60Hz+3Hz |
| De bescherming van outputkortsluiten | Ja, kortsluiting verwijderen, automatische ontwapening. |
| Uitgangsspanning | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Uitgangsgolfvormen | Pure sinusgolf |
| Uit nominale vermogen | 600 W |
| Uitgangsfrequentiebereik | 50Hz/60Hz+3Hz |
| Bescherming tegen kortsluiting bij uitgangen | Ja, kortsluiting verwijderen, automatische ontwapening. |