| Naam van het product | Miner Cap Lamp |
|---|---|
| Gewicht | 450g |
| Materiaal | ABS |
| Helderheid | 1000 Lumen |
| Waterdicht | IP68 |
| Naam van het product | Oplaadbare mijnbouwkabellamp |
|---|---|
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Waterdicht | IP67 |
| Gewicht | 418g |
| Stroombron | oplaadbare lithiumbatterie |
|---|---|
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Materiaal | ABS |
| Laadtijd | 4 uren |
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
|---|---|
| Lumen | 216 lumen |
| Naam van het product | Oplaadbare mijnbouwkabellamp |
| Gewicht | 418g |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
|---|---|
| Kracht | 1.67W |
| Continu werktijd | 13 - 16 uur |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Gewicht | 418g |
| Grootte | Φ54,9 * 256 mm |
|---|---|
| LED-vermogen | 3W |
| Het Lichtbronleven | 100000hours |
| Toepasselijke temperatuur | -20℃~40℃ |
| Nominale spanning | 3.7 V |
| Naam van het artikel | GL5-C |
|---|---|
| Kleur | Geel |
| Lumen | 261lum |
| Waterdicht | IP68 |
| garantie | 1 jaar |
| Naam van het product | Oplaadruimte/oplaadstation |
|---|---|
| Gebruik voor | GLT-2 en kabelkaplampen |
| Laadinstallaties | 6/ 12/ 24/ 36/ 60/ 96/ 102 eenheden beschikbaar |
| Optie kenmerken | Eenzijdig/tweezijdig |
| Output | 4.2V 2A |
| Model nr. | GLC-6 |
|---|---|
| Toepassing | Ondergrondse verlichting, tunnels, steenkoolwinning |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Naam van het artikel | GLC-6 |
| Duur | 16 Uren |
| Lichtbron | 1 stuks hoofdlicht en 2 stuks hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 10.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3,7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA - 800 mA |
| Hoofdlichtkracht | 1.4W - 3W |