| Naam van het product | Ondergrondse doplamp |
|---|---|
| Hoofdduur van de LED | 15 tot 18 uur |
| Duur van de hulp-LED | > 60 uur |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | Lichten voor de kolenmijnbouw |
|---|---|
| Lichtbron | 1 hoofdlicht 2 2 hulplichten |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | Ontploffingsbestendige mijnlamp voor mijnwerkers |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
|---|---|
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Verlichtingsgraad | 2700K-6500K |
| Spanning | AC85-265V |
| Waterdicht | IP68 |
| verlichtingsgraad | 15000 LUX |
|---|---|
| Lichtbron | 1 Hoofdlicht 2 Hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah Li-ion accupakket |
| Continu werktijd | 13 - 16 uur |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verpakking Details | Gewone neutrale verpakking |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 5000 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | GREEN LIGHTING |
| Batterij | lithiumbatterie |
|---|---|
| Lichtstroom | 348lum |
| Straalhoek | 120° |
| Kracht | 3W |
| Type batterij | Navulbare Li-Ionenbatterij |
| Werktemperatuur | -20°C tot 50°C |
|---|---|
| Materiaal | PC's |
| Helderheid van het hoofdlicht | 25000 LUX |
| Hoofdlicht lichtgevend | 348 lum |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Productnaam | Oplaadrek |
|---|---|
| Gebruik | voor het opladen van de GLC-6-mijnkaplamp |
| Bescherming | Kortsluitingbescherming, het Overbelasten, Te sterke intensiteit, Overvoltage |
| Inlaatspanning en stroom | 110V-240V/10A |
| uitgangsspanning en stroom | 5V/2A |
| Naam | Draadloze lamp met dop |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Helderheid van het hoofdlichtm, lux | 5000 LUX |
| Verlichtingsmodus | Werkhulpverlichtingsmodus 2 |
| Levensduur | ≤ 50000 uur |