| Uitgangsspanning | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Uitgangsgolfvormen | Pure sinusgolf |
| Uit nominale vermogen | 600 W |
| Outputfrequentiegebied | 50Hz/60Hz+3Hz |
| De bescherming van outputkortsluiten | Ja, kortsluiting verwijderen, automatische ontwapening. |
| Uitgangsspanning | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Uitgangsgolfvormen | Pure sinusgolf |
| Uit nominale vermogen | 600 W |
| Outputfrequentiegebied | 50Hz/60Hz+3Hz |
| De bescherming van outputkortsluiten | Ja, kortsluiting verwijderen, automatische ontwapening. |
| Lichtbron | 1 stuks hoofdlicht en 2 stuks hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6800mAh oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Retedvoltage | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 480mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.78W |
| Lichtbron | 1 stuks hoofdlicht en 2 stuks hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6800mAh oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Retedvoltage | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 480mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.78W |
| Lichtbron | Één hoofdlicht & Twee hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | Li-ion batterijpakket van 6600mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.67W |
| Lichtbron | Één hoofdlicht & Twee hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | Li-ion batterijpakket van 6600mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.67W |
| Lichtbron | Één hoofdlicht & Twee hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | Li-Ionen de batterijpak van 7800mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.67W |
| Lichtbron | Één hoofdlicht & Twee hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | Li-Ionen de batterijpak van 7800mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.67W |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 3.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 300 mA |
| Kracht van hoofdlicht | 1.1W |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Gewicht | 143g |
| Batterijcapaciteit | 2.8Ah oplaadbare Li-ion batterij |
| Model nr. | GL2.5-A |
| Nominale spanning | 3.7V |