| Werktijd van de verlichting | Waterdichte draadloze doplamp GLT-2 |
|---|---|
| Countious verlichting tijd | 5000 lux |
| OLED-scherm | 3.7V |
| Kenmerken | lichtgewicht en draadloos |
| Batterijtypes | Navulbare lithium-ionenbatterij |
| Naam van het product | Draadloos mijnlicht |
|---|---|
| Toepassing | Ondergrondse mijnbouw, tunnelbouw, olie en gas, industriële verlichting |
| Werktijd | ≥ 13 uur |
| Laadtijd | ≤ 8 uur |
| Schokbestendigheid | ≥1.5m |
| Type | Mijnwerker Head Lamp |
|---|---|
| Helderheid | 10000 lux |
| Gebruik | Industriële sector, Kolenmijn, mijnbouw, Noodsituatie |
| Materiaal | ABS |
| Straalhoek | 120° |
| Naam van het product | Mijnbouw hardhoed licht |
|---|---|
| Lumen | 1000 Lumen |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Stroombron | Oplaadbare batterij |
| Gewicht | 450g |
| Naam van het product | Draadloze lamp met dop |
|---|---|
| Hoofdduur van de LED | 15 tot 18 uur |
| Duur van de hulp-LED | > 60 uur |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | Ondergrondse mijnlamp draadloos |
|---|---|
| Lichtbron | 1 hoofdlicht 2 2 hulplichten |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | ondergrondse mijnwerkerkaplamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| verlichtingsgraad | 25000 LUX |
|---|---|
| Waterdicht | IP68 |
| Laadtijd | 4 uren |
| Straalhoek | 120 Graden |
| Helderheid | 1000 Lumen |
| Laadtijd | 4 uren |
|---|---|
| Verstelbare hoofdband | - Ja, dat klopt. |
| Straalhoek | 120 Graden |
| Naam van het product | Miner Cap Lamp |
| Stroombron | Oplaadbare batterij |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
|---|---|
| Spanning | AC85-265V |
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Garantie | 2-5 JAAR |
| Kenmerken | Hoge efficiëntie, energiebesparing, lange levensduur |