| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
|---|---|
| Werktijd van de verlichting | 14-16 uur |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Belangrijkste lichtstroom | 480mA |
| Naam van het product | Koplamp voor kolenmijnen |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Work-Aux-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | Miner Cap Lamp |
|---|---|
| Laadtijd | 4 uren |
| Kracht | 3W |
| Straalhoek | 120 Graden |
| Opzettende Opties | Helmclip, magnetische basis. |
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
|---|---|
| Werktijd van de verlichting | 13-15 uur |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Batterijcapaciteit | 10.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Belangrijkste lichtstroom | 800mA |
| Naam van het product | Koplamp voor kolenmijnen |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Work-Aux-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | Draadloze mijnlamp met oplader |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux 2 verlichtingsmodi |
| Kracht | 0.74W |
| Naam van het product | Miner Cap Lamp |
|---|---|
| Laadtijd | 4 uren |
| Kracht | 3W |
| Straalhoek | 120 Graden |
| Opzettende Opties | Helmclip, magnetische basis. |
| Model-NR. | GL-T666 ((A/B) |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdscherm |
| Batterijcapaciteit | 6.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij 18650 |
| Nominale spanning | 3,7V |
| Sterke lichtstroom | 760 mA |
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
|---|---|
| Werktijd van de verlichting | 16 / 18 uur |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah / 7.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Naam van het product | Koplamp voor kolenmijnen |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Work-Aux-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |