| Naam van het product | Koplamp voor kolenmijnen |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Work-Aux-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | 25000lux Miner Cap Lamp |
|---|---|
| Laadtijd | 4 uren |
| Kracht | 3W |
| Straalhoek | 120 Graden |
| Opzettende Opties | Helmclip, magnetische basis. |
| Naam van het product | kl5lm-mijnlamp |
|---|---|
| Gebruik | Gebruikt voor werkverlichting van mijnwerkers |
| Helderheid | 10000 lux |
| Batterijcycli | 1000 cycli |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Model nr. | GL-T666 ((A/B) |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdscherm |
| Batterijcapaciteit | 3.2Ah oplaadbare lithium-ionbatterij 18650 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Sterke lichtstroom | 760 mA |
| Type batterij | Li-ionbatterijen |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6800mAh |
| Charger | USB opladen, Cradle opladen |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Functie | Mijnbouw Verlichting, industrie, olie, gas |
| Naam van het product | Draadloze koppellamp mijnbouw |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | Steenkoolmijnverlichting te koop |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | Ondergrondse mijnwerkers lichten voor harde hoeden |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | Msha Goedgekeurde draadloze kaplampen |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | Oplaadbare mijnwerkerlamp |
|---|---|
| IP-classificatie | IP67 |
| Lichtstroom | 96 mm |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Materiaal | ABS |