| Batterij levensduur | 1000 cycli |
|---|---|
| Model | Lamp |
| Montageopties | Plafond, muur, paal |
| IP -beoordeling | IP67 |
| Beschermingsbeoordeling | waterdichte IP68 |
| Verlichtend | 96lum |
|---|---|
| Stroom | 100W |
| Hoofdlichtkracht | 1.1W |
| Stropig | 232 lum |
| Levensduur | 100000HRS |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Naam van het product | 5000LUX Led Miners Cap Lamp |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux 2 verlichtingsmodi |
| Kracht | 0.74W |
| Kenmerken | Hoge efficiëntie, energiebesparing, lange levensduur |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 2.2Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Lichtbron | LED's |
| Lichtgevend | 96lum |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam van het product | 15000lux led draadloze mijnwerker lamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | 6.8Ah LED-kaplamp voor ondergrondse mijnbouw |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Work-Aux-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | 15000lux led draadloze mijnwerker lamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | 15000lux led draadloze mijnwerker lamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | 15000lux led draadloze mijnwerker lamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |