| Naam van het product | LED-mijnlamp |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | Led veiligheidsbandloze mijnkaplampen |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het artikel | LED-oplaadbare koplamp voor mijnwerkers |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| verlichtingsgraad | 4000 LUX |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Garantie | 1 jaar |
| Model nr. | GL-T666 |
|---|---|
| Lichtbron | een Cree LED |
| Levensduur | 100000hours |
| Werktijd | 8hours |
| Gewicht | 280 g |
| Naam van het product | draagbare noodsituatiekrachtcentrale |
|---|---|
| Functie | Ondersteuning van snelle opladen, Zonnepaneel opladen, LED-scherm, houder, Ondersteuning van zonneop |
| Type | Waterdicht, snel opladen, met stekker, hoge capaciteit, met kabel, PORTABLE, Power Staion, Power Ban |
| Type batterij | LiFePO4-batterij |
| Batterijcapaciteit | 5370,6Wh |
| Naam van het product | 25000lux led draadloze mijnwerkerlamp |
|---|---|
| Lumen | 385 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Verlichtingsmodus 5 |
| Kracht | 2.96W |
| Naam van het product | KL5LM-LED-mijnlamp |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 7.8Ah oplaadbare Li-ion batterij |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Materiaal | PC's |
| Lichtbron | LED's |
| Modelnr | GL-T666 |
|---|---|
| Capaciteit | 7.8Ah |
| Verstelbare lamphouder | 90° |
| Lichtbron | LED |
| Slagvastheid | Een val van maximaal 1 meter |
| Naam van het product | LED-mijnlamp |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | Veiligheidsminen LED-kaplamp |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |