| Batterijcapaciteit | 14Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Kracht van hoofdlicht | 4.07W |
| Verlichtend | 530 lum |
| Helderheid | 9000 Lux - 20000 Lux - 25000 Lux |
| Werktemperatuur | -20°C tot 50°C |
|---|---|
| Materiaal | PC's |
| Helderheid van het hoofdlicht | 5000 LUX |
| Hoofdlicht lichtgevend | 96 LUM |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Battery Capacity | 14Ah rechargeable li-ion battery |
|---|---|
| Rated Voltage | 3.7V |
| Power of main light | 4.07W |
| Illuminous | 530lum |
| Brightness | 9000lux - 20000lux - 25000lux |
| Sollicitatie | Mijnbouw, bouw, industriële locaties |
|---|---|
| Batterijtype | Lithiumion |
| Garantie | 2 jaar |
| Hoofdduur van de LED | 16-18 uur |
| Verstelbare lamphouder | 90 ° |
| Gebruik | Industrieel, vuurgevechten |
|---|---|
| Continue werktijd | 15 uur |
| Model NO | GLC-6M |
| Levensduur | 100000HRS |
| Schokbestendig | Ja |
| Duurtijd | 16 uur |
|---|---|
| Garantie | 3-5 jaar |
| Kleurtemperatuur | 5000-6500K |
| Sollicitatie | Mijnbouw |
| Verlichtend | 216lum |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Batterij levensduur | 1200 cycli |
| Invoerspanning | AC85-265V |
| Stropig | 232 lum |
| Montagetype | Plafondbevestiging |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Levensduur van de batterij | 1200 cycli |
|---|---|
| Ingangsspanning | AC85-265V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux 2 verlichtingsmodi |
| Spanning | AC100-240V |
| Lichtstroom | 1000 lm |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PAYPAL |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |