| Uitvoertijd | 13 - 15 uur |
|---|---|
| Belangrijkste lichtstroom | 600mA-800mA-1100mA |
| Spanning | AC100-277V |
| Oplaadtijd | 6Hours |
| Stropig | 232 lum |
| IP-beoordeling | IP65 |
|---|---|
| Installatie | Plafond |
| Cri | Ra> 80 |
| Applicatie | Mijnbouw |
| Lumen | 232 |
| Werktemperatuur | -20°C tot 50°C |
|---|---|
| Materiaal | PC |
| Helderheid van het hoofdlicht | 23000 lux |
| Hoofdlicht lichtgevend | 528Lm |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| IP-klasse | waterdichte IP68 |
|---|---|
| Waterdichte kwaliteit | IP68 |
| Hoofdlichtkracht | 0.74W |
| Stroom | 10W-100W |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Verlichtingsduur | 12 uur |
|---|---|
| Batterijcycli | 1000 cycli |
| Schokbestendig | Ja |
| Sollicitatie | Mijnbouw, bouw, industrieel |
| Helderheid van het hoofdlicht | 23000 lux |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T,Western Union,Paypal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | China |
| Batterijcapaciteit | 14Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Kracht van hoofdlicht | 4.07W |
| Lichtgevend | 530 lum |
| Helderheid | 9000 Lux - 20000 Lux - 25000 Lux |
| verlichtingsgraad | 15000 Lux-25000 Lux |
|---|---|
| Belangrijkste lichtstroom | 800mA |
| Lumen | 348 lum |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Gewicht | 480 g |
| Werktemperatuur | -20°C tot 50°C |
|---|---|
| Materiaal | PC's |
| Helderheid van het hoofdlicht | 23000 lux |
| Hoofdlicht lichtgevend | 528 lum |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Werktemperatuur | -20°C tot 50°C |
|---|---|
| Materiaal | PC's |
| Helderheid van het hoofdlicht | 23000 lux |
| Hoofdlicht lichtgevend | 264 Lum |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |