| Werktemperatuur | -40 ° C tot 70 ° C |
|---|---|
| Materiaal | Pc |
| Helderheid van het hoofdlicht | 25000 LUX |
| Hoofdlicht lichtgevend | 348 lum |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Werktemperatuur | -40 ° C tot 70 ° C |
|---|---|
| Materiaal | Pc |
| Helderheid van het hoofdlicht | 25000 LUX |
| Hoofdlicht lichtgevend | 348 lum |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Waterdicht | IP68 |
|---|---|
| Invoerspanning | AC85-265V |
| Beschermingsbeoordeling | waterdichte IP68 |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Straalhoek | 120 graden |
| Helderheid van het hoofdlicht | 5000 LUX |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| IP-beoordeling | IP65 |
| Beschermingsgraad | waterdichte IP68 |
| Verstelbare hoek | 90 graden |
| Artikelnaam | GLC-6M |
|---|---|
| Levensduur | 100.000 uur |
| Model | Lamp |
| Montagetype | Plafondbevestiging |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Ingangsspanning | AC85-265V |
|---|---|
| IP-beoordeling | IP65 |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Slagvastheid | IK07 |
| Gewicht | 150-300 gram |
| Slagvastheid | 2 meter val |
|---|---|
| Waterdichte kwaliteit | IP68 |
| Garantie | 1 jaar |
| Straalafstand | 200 meter |
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Batterijcapaciteit | 7Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Stralingshoek | 120 graden |
| Verlichtend | 96lum |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Gewicht | 150 - 300 gram |
| Nominale spanning | 3.7V |
|---|---|
| Kracht van 1 m, lux | 5000 LUX |
| Naam van het product | Veiligheidshelmen voor de mijnbouw |
| Lumen | 96 LUM |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux 2 verlichtingsmodi |