| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
|---|---|
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Verlichtingsgraad | 2700K-6500K |
| Spanning | AC85-265V |
| Waterdicht | IP68 |
| Waterdicht | IP67 |
|---|---|
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
| Materiaal | ABS |
| Continu werktijd | 13 - 15 uur |
| Lumen | 216 lumen |
| Naam van het product | KL5LM(A) draadloze mijnkoplamp |
|---|---|
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
| Lumen | 216 lumen |
| Gewicht | 418g |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Naam van het product | Oplaadbare mijnbouwkabellamp |
|---|---|
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Waterdicht | IP67 |
| Gewicht | 418g |
| Waterdicht | IP67 |
|---|---|
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
| Materiaal | ABS |
| Continu werktijd | 13 - 15 uur |
| Lumen | 216 lumen |
| Naam van het product | GL2.5-A draadloze kaplamp |
|---|---|
| Helderheid | 4000 LUX |
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Kenmerken | Hoge efficiëntie, energiebesparing, lange levensduur |
| Nominale spanning | 3.7V |
| verlichtingsgraad | 15000 LUX |
|---|---|
| Lichtbron | 1 Hoofdlicht 2 Hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah Li-ion accupakket |
| Continu werktijd | 13 - 16 uur |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Materialen | PC+Silicone |
|---|---|
| Deeltjes indien licht | Zijdelingse waarschuwingslicht en middelste hulplicht |
| Lichtmodus van het middenwerklicht | Zwak-sterk |
| Lichtend van het middenwerklicht | 30 lum-70 lum |
| Helderheid van het middenwerklicht | 500Lux-1200Lux |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht en zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 2200mAh oplaadbare Li-ion batterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 230mA |
| Hoofd lichte Macht | 0.74W |
| Model nr. | GLC-6 |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| IP-classificatie | IP68 |