| Waterdicht | IP68 |
|---|---|
| verlichtingsgraad | 25000 LUX |
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
| Materiaal | ABS |
| Opzettende Opties | Helmclip, magnetische basis. |
| Kracht | 1.67W |
|---|---|
| Continu werktijd | 13 - 15 uur |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Gewicht | 418g |
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
| verlichtingsgraad | 15000 LUX |
|---|---|
| Lichtbron | 1 Hoofdlicht 2 Hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah Li-ion accupakket |
| Continu werktijd | 13 - 16 uur |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Model nr. | GL-T666 |
|---|---|
| Lichtbron | één hoofdlicht |
| Levensduur | 100000hours |
| Werktijd | 4 uur. |
| Gewicht | 280 g |
| Lichtbron | Één hoofdlicht & Twee hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 7800mAh Li-Ion accu 18650 |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Lichtgevend | 216lum |
| Helderheid | 12000 lux |
| Lichtbron | Één hoofdlicht & Twee hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 7800mAh Li-Ion accu 18650 |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Lichtgevend | 216lum |
| Helderheid | 12000 lux |
| Model nr. | GLC-6 |
|---|---|
| Toepassing | Ondergrondse verlichting, tunnels, steenkoolwinning |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Naam van het artikel | GLC-6 |
| Duur | 16 Uren |
| Werktemperatuur | -20°C tot 50°C |
|---|---|
| Materiaal | PC's |
| Helderheid van het hoofdlicht | 25000 LUX |
| Hoofdlicht lichtgevend | 348 lum |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Verlichtingsmodi | Hoog/laag/stroboscoop |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Slecht | 216lum |
| LED -lichtbron | Kraan |
| Stroombron | Oplaadbare batterij |
| Verlichtingsmodi | Hoog/laag/stroboscoop |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Slecht | 216lum |
| LED -lichtbron | Kraan |
| Stroombron | Oplaadbare batterij |