| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Dienst | OEM/ODM beschikbaar |
|---|---|
| Materiaal | ABS |
| Slagvastheid | ≥1.5m |
| Batterij | Lithiumbatterij |
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Werktijd | 12 uur |
|---|---|
| Functie | Verstelbare, draagbare, laagvermogen indicator |
| Installatie | Plafondmontage, wandmontage, hangende montage |
| Verstelbare lamphouder | 90 ° |
| Nominale spanning | 3.7V |
| verlichtingsdiploma | 10000 lux |
|---|---|
| Montage opties | Helmclip, magnetische basis. |
| Kleur | Geel, Blauw |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot 50 ° C |
| Helderheid van het hoofdlicht | 5000 LUX |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
|---|---|
| Batterijcycli | 1000 cycli |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 50°C |
| Garantie | 1 jaar |
| Functies | Waterdicht, stofdicht, schokdicht |
| Naam van het product | Licht voor de kolenmijnbouw |
|---|---|
| Hoofdduur van de LED | 15 tot 18 uur |
| Duur van de hulp-LED | > 60 uur |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | koplamp voor mijnbouw, draadloos |
|---|---|
| Lichtbron | 1 hoofdlicht 2 2 hulplichten |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | koplamp voor mijnbouw, draadloos |
|---|---|
| Lichtbron | 1 hoofdlicht 2 2 hulplichten |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | Draadloze mijnwerklampen |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |