| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah - 7.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Kracht van hoofdlicht | 1.67W |
| Lichtbron | 1 stuks hoofdlicht en 2 stuks hulplichten |
|---|---|
| Battery capacity | 10.4Ah rechargeable li-ion battery |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Main light power | 1.4W - 3W |
| Model nr. | GLC12-A |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Garantie (jaar) | 1 jaar |
| Gewicht | 480 g |
| Batterijcapaciteit | 10.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 7800mAh Li-Ion accu 18650 |
| Bijkomende LED-duur | > 60 uur |
| IP -kwaliteit | waterdichte IP68 |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Werktijd | 13 uur - 15 uur |
|---|---|
| Stroom | 10-100W |
| Capaciteit | 6.6ah\7.8ah |
| Stropig | 169 lum |
| Levensduur | 100, 000 uur |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Eén lamp met gebruikershandleiding |
|---|---|
| Levertijd | Proef 3-5 dagen Massaproductie 15-20 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | 5000 pcs/maand |
| Plaats van herkomst | China Shenzhen |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |