| Kleurtemperatuur (CCT) | 6500K |
|---|---|
| Dienst verlichtingsoplossingen | Verlichtings- en circuitontwerp |
| Modelnummer | GLC-6 |
| Verlichtend | 178 lum - 232 lum - 375 lum |
| Duurtijd | 13 tot 15 uur |
|---|---|
| Lichtgevend | 232 lum |
| Lichtstroom | 10000lm |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Model | Lamp |
|---|---|
| Kleur | Groente |
| Montagetype | Helmclip |
| type | Koplamp |
| Garantie | 3-5 jaar |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 ° C-+45 ° C |
| Gebruik | Ondergrondse verlichting, mijnverlichting |
| Oplaadtijd | 4-6 uur |
| Dienst verlichtingsoplossingen | Ontwerp van verlichting en schakelingen, projectinstallatie |
|---|---|
| Materiaal lampbehuizing | Voedselsilicone |
| Sollicitatie | Mijnbouw |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 6500K |
|---|---|
| Functie | Waterdicht, oplaadbaar |
| Ingangsspanning (V) | AC 220V (± 10%) |
| Dienst verlichtingsoplossingen | Verlichtings- en circuitontwerp |
| Gebruik | Ondergrondse verlichting, mijnverlichting |
|---|---|
| Slagvastheid | Tot 1,5 meters |
| Model | Lamp |
| Waterdicht niveau | IP67 |