| Naam van het product | LED's |
|---|---|
| IP-classificatie | IP67 |
| Lichtstroom | 96 mm |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Materiaal | ABS |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Kracht | 0.65W |
| Gewicht | 143g |
| Levensduur | 100000hours |
| Stroom | 180mA |
| Naam van het product | kl5lm-mijnlamp |
|---|---|
| Gebruik | Gebruikt voor werkverlichting van mijnwerkers |
| Helderheid | 10000 lux |
| Batterijcycli | 1000 cycli |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Naam van het product | ondergrondse mijnwerkerkaplamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | Msha Goedgekeurde draadloze kaplampen |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | Koplamp voor industriële mijnbouw |
|---|---|
| Helderheid | 10000 lux |
| Materiaal | ABS |
| Straalhoek | 120° |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam van het product | Oplaadbare mijnwerkerlamp |
|---|---|
| IP-classificatie | IP67 |
| Lichtstroom | 96 mm |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Materiaal | ABS |
| Type batterij | navulbare Batterij 18650 |
|---|---|
| Certificering | CE,EMC,FCC |
| Gebruik | Mijnbouw, Kamperen, Industrie, Noodsituaties, Brandbestrijding |
| Lichtbron | Cree geleid |
| IP-classificatie | IP68 |
| Naam van het product | Miner Cap Lamp |
|---|---|
| Laadtijd | 4 uren |
| Kracht | 3W |
| Straalhoek | 120 Graden |
| Opzettende Opties | Helmclip, magnetische basis. |
| Naam van het product | 25000lux Miner Cap Lamp |
|---|---|
| Laadtijd | 4 uren |
| Kracht | 3W |
| Straalhoek | 120 Graden |
| Opzettende Opties | Helmclip, magnetische basis. |