| Batterijcapaciteit | 6.6Ah Li-ion accupakket |
|---|---|
| Gewicht | 420 g |
| Levensduur van het hoofdlicht | 100000hours |
| Lumen | 216 lumen |
| Waterdicht | IP67 |
| Werktemperatuur | -20°C tot 50°C |
|---|---|
| Materiaal | PC's |
| Helderheid van het hoofdlicht | 25000 LUX |
| Hoofdlicht lichtgevend | 348 lum |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Naam van het product | Ontploffingsbestendige mijnlamp voor mijnwerkers |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | Professionele ondergrondse mijnlicht |
|---|---|
| Helderheid | 10000 lux |
| Materiaal | ABS |
| Straalhoek | 120° |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam van het product | Miner Cap Lamp |
|---|---|
| Gewicht | 450g |
| Materiaal | ABS |
| Helderheid | 1000 Lumen |
| Waterdicht | IP68 |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Type batterij | Navulbare Li-Ionenbatterij |
| Type | Koplampen |
| IP-classificatie | IP67 |
| Stroombron | LED's |
| Naam van het product | draagbare noodsituatiekrachtcentrale |
|---|---|
| Functie | Ondersteuning van snelle opladen, Zonnepaneel opladen, LED-scherm, houder, Ondersteuning van zonneop |
| Type | Waterdicht, snel opladen, met stekker, hoge capaciteit, met kabel, PORTABLE, Power Staion, Power Ban |
| Type batterij | LiFePO4-batterij |
| Batterijcapaciteit | 5370,6Wh |
| Lichtbron | 1 stuks hoofdlicht en 2 stuks hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 10.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA - 800 mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.4W - 3W |
| Naam van het product | Halffabricate koplamp met achterlicht |
|---|---|
| verlichtingsgraad | 15000 LUX |
| Lichtbron | 1 Hoofdlicht 2 Hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterijpakket |
| Continu werktijd | 13 - 15 uur |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 3.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 300 mA |
| Kracht van hoofdlicht | 1.1W |