| Model nr. | GL-T666 |
|---|---|
| Lichtbron | een Cree LED |
| Levensduur | 100000hours |
| Werktijd | 8hours |
| Gewicht | 280 g |
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
|---|---|
| Werktijd van de verlichting | 16 / 18 uur |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah / 7.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
|---|---|
| Werktijd van de verlichting | 13-15 uur |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Batterijcapaciteit | 10.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Belangrijkste lichtstroom | 800mA |
| Naam van het product | Lichten voor de kolenmijnbouw |
|---|---|
| Lichtbron | 1 hoofdlicht 2 2 hulplichten |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | Mijnbouw hardhoed licht |
|---|---|
| Lumen | 1000 Lumen |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Stroombron | Oplaadbare batterij |
| Gewicht | 450g |
| Model-NR. | GL-T666 ((A/B) |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdscherm |
| Batterijcapaciteit | 6.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij 18650 |
| Nominale spanning | 3,7V |
| Sterke lichtstroom | 760 mA |
| Model nr. | GL-T666 ((A/B) |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdscherm |
| Batterijcapaciteit | 3.2Ah oplaadbare lithium-ionbatterij 18650 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Sterke lichtstroom | 760 mA |
| Productnaam | Mijnenriem |
|---|---|
| Materiaal | industriële polyester |
| gesp materiaal | 304 roestvrij staal |
| Breedte | 38 mm |
| Lange | 1400 mm |
| Uitgangsspanning | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Uitgangsgolfvormen | Pure sinusgolf |
| Uit nominale vermogen | 500 W |
| Uitgangsfrequentiebereik | 50Hz/60Hz+3Hz |
| Bescherming tegen kortsluiting bij uitgangen | Ja, kortsluiting verwijderen, automatische ontwapening. |
| Uitgangsspanning | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Uitgangsgolfvormen | Pure sinusgolf |
| Uit nominale vermogen | 500 W |
| Outputfrequentiegebied | 50Hz/60Hz+3Hz |
| De bescherming van outputkortsluiten | Ja, kortsluiting verwijderen, automatische ontwapening. |