| Naam van het product | KL5LM kabelgekoelde mijnkoplamp |
|---|---|
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
| Lumen | 216 lumen |
| gewicht | 418g |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Batterijcapaciteit | 14Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Kracht van hoofdlicht | 4.07W |
| Lichtgevend | 530 lum |
| Helderheid | 9000 Lux - 20000 Lux - 25000 Lux |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Lichtbron | 1 stuks hoofdlicht en 2 stuks hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 7000 mAh oplaadbare 18650 Li-ion batterij |
| Verlichtingsmodussen | Normaal-sterk-hulpmiddel |
| LED-werkstroom | 520mA-1200mA-200mA |
| Helderheid | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Lichtbron | LED, hoofdlicht en hulplicht |
|---|---|
| Batterijtype | 10.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Type | Koplampen |
| IP -beoordeling | IP68 |
| Garantie (jaar) | 1 |
| Lichtbron | LED, hoofdlicht en hulplicht |
|---|---|
| Batterijtype | 10.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Type | Koplampen |
| IP-classificatie | IP68 |
| Garantie (jaar) | 1 |
| Model NO | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| Lichtbron | SMD2835 |
| Power/m | 15W/m |
| Levensduur | 5 jaar |
| Werktijd | 50000 |
| verlichtingsgraad | 4000 lux |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | oplaadbare lithiumbatterie |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
| Lumen | 85 lum |
| Type | Oplaadbare mijnlicht |
|---|---|
| Helderheid | 10000 lux |
| Gebruik | Industriële sector, Kolenmijn, mijnbouw, Noodsituatie |
| Materiaal | ABS |
| Straalhoek | 120° |
| IP-klasse | Waterdicht IP67 |
|---|---|
| Beschermingsgraad | waterdichte IP68 |
| Bijkomende LED-duur | > 60 uur |
| Verstelbare lamphouder | 90° |
| Garantie | 1 jaar |