| main light current | 450mA |
|---|---|
| Power | 1.67W |
| Battery cycles | 1000cycles |
| Working Temperature | -40℃-+50℃ |
| Warranty | 1 Years |
| Naam van het product | Alle in één structuur geleid draadloze mijnbouw lichten |
|---|---|
| IP-classificatie | IP67 |
| Lichtstroom | 96 mm |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Materiaal | ABS |
| Batterijcycli | 1000 cycli |
|---|---|
| Gebruik | Gebruikt voor werkverlichting van mijnwerkers |
| Helderheid | 4000 lux |
| Batterijcapaciteit | 2.8Ah oplaadbare Li-ion batterij |
| Levensduur | 100000hours |
| Naam van het product | 15000lux led draadloze mijnwerker lamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | LED-waterdichte kaplamp voor mijnwerkers |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux 2 verlichtingsmodi |
| Kracht | 0.74W |
| Kenmerken | Silicon Button Cap met een goede aanraking |
|---|---|
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
| Lichtbron | LED's |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Regelbare hoek | 90 Graden |
| Naam van het product | 15000lux led draadloze mijnwerker lamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah - 7.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Kracht van hoofdlicht | 1.67W |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijtype | Oplaadbare li-ion batterij |
| Type | Koplampen |
| IP-beoordeling | IP67 |
| Stroombron | LED |
| Model | GLT-2 draadloze lamp met kap |
|---|---|
| Helderheid | 5000 lux |
| Verlichtend | 96lum |
| Kracht van hoofdlicht | 0.74W |
| Belangrijkste lichtstroom | 230mA |