| Uitgangsspanning | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Uitgangsgolfvormen | Pure sinusgolf |
| Uit nominale vermogen | 600 W |
| Uitgangsfrequentiebereik | 50Hz/60Hz+3Hz |
| Bescherming tegen kortsluiting bij uitgangen | Ja, kortsluiting verwijderen, automatische ontwapening. |
| Uitgangsspanning | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Uitgangsgolfvormen | Pure sinusgolf |
| Uit nominale vermogen | 600 W |
| Outputfrequentiegebied | 50Hz/60Hz+3Hz |
| De bescherming van outputkortsluiten | Ja, kortsluiting verwijderen, automatische ontwapening. |
| Uitgangsspanning | 100~120VAC, 220~240VAC |
|---|---|
| Uitgangsgolfvormen | Pure sinusgolf |
| Uit nominale vermogen | 600 W |
| Outputfrequentiegebied | 50Hz/60Hz+3Hz |
| De bescherming van outputkortsluiten | Ja, kortsluiting verwijderen, automatische ontwapening. |
| Model | GL-T666(B) Anti-explosieve zaklamp |
|---|---|
| LED -kracht | 3W |
| Helderheid voor 1 meter | 3500 lux |
| V/A in rekening brengen | 5V / 1.5A |
| Batterijcapaciteit | 3,4 Ah oplaadbare li-ionbatterij |
| Beam Angle | 90 degrees |
|---|---|
| Hoofd lichte Macht | 0.74W |
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Standard Voltage | 3.7V |
| Materiaal | Plastic en metaal |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
|---|---|
| Gebruik | Mijnbouw, industrie, camping, noodsituatie |
| IP-classificatie | IP68 |
| Garantie (jaar) | 1 jaar |
| Lampvermogen ((W) | 2.96W |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |