| Model nr. | GL-T666 |
|---|---|
| Lichtbron | één hoofdlicht |
| Levensduur | 100000hours |
| Werktijd | 4 uur. |
| Gewicht | 280 g |
| verlichtingsdiploma | 10000 lux |
|---|---|
| Montage opties | Helmclip, magnetische basis. |
| Kleur | Geel, Blauw |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot 50 ° C |
| Helderheid van het hoofdlicht | 5000 LUX |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
|---|---|
| Batterijcycli | 1000 cycli |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 50°C |
| Garantie | 1 jaar |
| Functies | Waterdicht, stofdicht, schokdicht |
| Model nr. | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| Lichtbron | SMD2835 |
| Power/m | 8W/M |
| Levensduur | 5 jaar |
| Werktijd | 50000 |
| Model nr. | GL-T666 |
|---|---|
| Lichtbron | één hoofdlicht |
| Levensduur | 100000hours |
| Werktijd | 9 uur. |
| Gewicht | 360 g |
| Model nr. | GL-T666 |
|---|---|
| Lichtbron | één hoofdlicht |
| Levensduur | 100000hours |
| Werktijd | 9 uur. |
| Gewicht | 360 g |
| Model nr. | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| Lichtbron | SMD2835 |
| Power/m | 8W/M |
| Levensduur | 5 jaar |
| Werktijd | 50000 |
| Model nr. | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| Lichtbron | SMD2835 |
| Power/m | 8W/M |
| Levensduur | 5 jaar |
| Werktijd | 50000 |
| Model nr. | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| Lichtbron | SMD2835 |
| Power/m | 8W/M |
| Levensduur | 5 jaar |
| Werktijd | 50000 |
| Waterdicht niveau | IP67 |
|---|---|
| Helderheid van het hoofdlicht | 25000 LUX |
| Gewicht | 250 gram |
| Werktijd | 12 uur |
| Lichtstroom | 10000lm |