| Model | GL2.5-C draadloze lamp met kap |
|---|---|
| Helderheid | 10000 lux |
| Verlichtend | 143 lum |
| Kracht van hoofdlicht | 1.1W |
| Model | GLT-7C Lamp met snoerkap |
|---|---|
| Helderheid | 15000Lux |
| Verlichtend | 216lum |
| Kracht van hoofdlicht | 1.67W |
| Model | GL4.5-A draadloze lamp met kap |
|---|---|
| Helderheid | 4500 Lux |
| Verlichtend | 169lum |
| Kracht van hoofdlicht | 1.3W |