| Naam van het product | 15000lux led draadloze mijnwerker lamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | 6.8Ah LED-koplamp voor mijnwerkers |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Work-Aux-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Model nr. | GLC-6 |
|---|---|
| Toepassing | Ondergrondse verlichting, tunnels, steenkoolwinning |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Naam van het artikel | GLC-6 |
| Duur | 16 Uren |
| Model nr. | GLC-6 |
|---|---|
| Toepassing | Ondergrondse verlichting, tunnels, steenkoolwinning |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Naam van het artikel | GLC-6 |
| Duur | 16 Uren |
| Model nr. | GLC-6 |
|---|---|
| Toepassing | Ondergrondse verlichting, tunnels, steenkoolwinning |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Item Name | GLC-6 |
| Duur | 16 Uren |
| Naam van het product | Koplamp voor kolenmijnen |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Work-Aux-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
|---|---|
| Werktijd van de verlichting | 13-15 uur |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Batterijcapaciteit | 10.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Belangrijkste lichtstroom | 800mA |
| Naam van het product | lichtgewicht draagbaar led-mijnlicht |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux 2 verlichtingsmodi |
| Kracht | 0.74W |
| Naam van het product | koplamp voor mijnbouw, draadloos |
|---|---|
| Lichtbron | 1 hoofdlicht 2 2 hulplichten |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | Koplamp voor mijnwerkers |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |