De GLC-6S is een verbeterde versie van onze populaire GLC-6 draadloze kaplamp, met verbeterde helderheid en duurzaamheid voor veeleisende ondergrondse omgevingen.
Onze LED draadloze mijnbouw cap lampen zijn ideaal voor:
| Model nr. | GLC-6S |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht, twee hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Verlichtingsmodussen | Laag - Middellang - Hoog - Hulp - SOS |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Hoofdlichtstroom | 200mA - 400mA - 800mA |
| Vermogen van hoofdlicht | 0.9W - 2.1W - 2.96W |
| Lichtstroom | 148 lum - 289 lum - 385 lum |
| Helderheid | 9000lux - 16000lux - 25000lux |
| Levensduur van het hoofdlicht | 100,000 uur |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Werktijd | 30 uur - 16 uur - 11 uur |
| Gewicht | 245 g |
| waterdicht | IP68 |