| Naam van het product | lichtgewicht draagbaar led-mijnlicht |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux 2 verlichtingsmodi |
| Kracht | 0.74W |
| Spanning | AC85-265V |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Lichtbron | LED's |
| Garantie | 2-5 JAAR |
| Lichtstroom | 1000-10000lm |
| Verpakking Details | Een lamp en gebruiksaanwijzing |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, Western Union, T/T, Paypal |
| Levering vermogen | 10000 stuks/maand |
| Plaats van herkomst | China Shenzhen |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | TT, PAYPAL, Western Union. |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T,Western Union,L/C |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |