| Modelnr | GLC-6 |
|---|---|
| Sollicitatie | Ondergrondse verlichting, tunnels, steenkoolwinning |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Artikelnaam | GLC-6 |
| Duurtijd | 16 Uren |
| Modelnr | GLC-6 |
|---|---|
| Sollicitatie | Ondergrondse verlichting, tunnels, steenkoolwinning |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Artikelnaam | GLC-6 |
| Duurtijd | 16 Uren |
| Modelnr | GLC-6 |
|---|---|
| Sollicitatie | Ondergrondse verlichting, tunnels, steenkoolwinning |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Artikelnaam | GLC-6 |
| Duurtijd | 16 Uren |
| Batterijcapaciteit | 10.4Ah Li-ion batterijpakket |
|---|---|
| Naam van het product | GLC12-A |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Continu werktijd | 13 - 15 uur |
| Batterijcycli | 1000cycles |
| verlichtingsgraad | 15000 LUX |
|---|---|
| Lichtbron | 1 Hoofdlicht 2 Hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah Li-ion accupakket |
| Continu werktijd | 13 - 16 uur |
| Nominale spanning | 3.7V |
| verlichtingsgraad | 15000 LUX |
|---|---|
| Lichtbron | 1 Hoofdlicht 2 Hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah Li-ion accupakket |
| Continu werktijd | 13 - 16 uur |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Naam van het product | Led Miner Head Lamp Draadloos met Display |
|---|---|
| IP-classificatie | IP67 |
| Kracht van hoofdlicht | 1.3W |
| Continu werktijd | >15 |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Naam van het product | Koplamp voor kolenmijnen |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Work-Aux-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| verlichtingsgraad | 15000 LUX |
|---|---|
| Lichtbron | 1 Hoofdlicht 2 Hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah Li-ion accupakket |
| Continu werktijd | 13 - 16 uur |
| Nominale spanning | 3.7V |