| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T,Western Union,Paypal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | China |
| Kleur | Geel, Blauw |
|---|---|
| Toepassing | Ondergrondse mijnbouw, tunnelbouw, olie en gas, industriële verlichting |
| Werktijd | ≥ 13 uur |
| Laadtijd | ≤ 8 uur |
| Schokbestendigheid | ≥1.5m |
| Naam van het product | KL5LM(A) draadloze mijnkoplamp |
|---|---|
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
| Lumen | 216 lumen |
| Gewicht | 418g |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht en zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 2200mAh oplaadbare Li-ion batterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 230mA |
| Hoofd lichte Macht | 0.74W |
| Waterdicht | IP68, 20M |
|---|---|
| Dienst | OEM/ODM beschikbaar |
| Batterij | Lithiumbatterij |
| Helderheid van het hoofdlicht | 15000 LUX - 25000 LUX |
| Gewicht | 480 g |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Naam van het product | Draadloze lamp met dop |
|---|---|
| Hoofdduur van de LED | 15 tot 18 uur |
| Duur van de hulp-LED | > 60 uur |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | lichtgewicht draagbaar led-mijnlicht |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux 2 verlichtingsmodi |
| Kracht | 0.74W |
| Naam van het product | Lamp met halfsnoer |
|---|---|
| verlichtingsgraad | 15000 LUX |
| Lichtbron | 1 Hoofdlicht 2 Hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterijpakket |
| Continu werktijd | 13 - 15 uur |
| Naam van het product | Lamp met halfsnoer |
|---|---|
| verlichtingsgraad | 15000 LUX |
| Lichtbron | 1 Hoofdlicht 2 Hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterijpakket |
| Continu werktijd | 13 - 15 uur |