| Modelnr. | GS12-A |
|---|---|
| Lichtbron | 1 hoofdlicht + 2 hulpverlichting |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare li-ion batterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Hoofdlichtstroom | 450mA |
| Vermogen hoofdlicht | 1.7W |
| Lichtopbrengst | 221 lumen |
| Helderheid | 15000 lux |
| Levensduur hoofdlicht | 100000 uur |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Werktijd | 13-15 uur |
| Gewicht | 392g |
| Waterdichtheidsklasse | IP68 |