| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
|---|---|
| Gebruik | Mijnbouw, industrie, camping, noodsituatie |
| IP-classificatie | IP68 |
| Garantie (jaar) | 1 jaar |
| Lampvermogen ((W) | 2.96W |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 3.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3,7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 300 mA |
| Hoofdlichtkracht | 1.1W |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 3.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 300 mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.1W |
| Batterijcapaciteit | 10.4Ah Li-ion batterijpakket |
|---|---|
| Naam van het product | GLC12-A |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Continu werktijd | 13 - 15 uur |
| Batterijcycli | 1000cycles |
| Batterijcapaciteit | 10.4Ah Li-ion batterijpakket |
|---|---|
| Naam van het product | GLC12-A |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Continu werktijd | 13 - 15 uur |
| Batterijcycli | 1000cycles |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| verlichtingsdiploma | 15000 Lux-25000 Lux |
|---|---|
| Belangrijkste lichtstroom | 800mA |
| Lumen | 348 lum |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Gewicht | 480 g |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Waterdicht | IP68 |
|---|---|
| Types batterijen | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Hoofdlicht lichtgevend | 216lum |
| Type | Mijnwerker Head Lamp |
| Werktijd | 18 uur |