| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Lichtstroom | 1000-10000lm |
|---|---|
| Functies | Waterdicht, stofbestendig, explosiebestendig |
| Hoofdduur van de LED | 15 tot 18 uur |
| Hoofdlicht lichtgevend | 348 lum |
| Artikelnaam | GL12-A |
| Naam van het product | Oplaadrek |
|---|---|
| Gebruik | voor het opladen van mijnkaplampen GLC-6S |
| Bescherming | Kortsluitingbescherming, het Overbelasten, Te sterke intensiteit, Overvoltage |
| Inlaatspanning en stroom | 110V-240V/10A |
| uitgangsspanning en stroom | 5V/2A |
| Productnaam | Oplaadrek |
|---|---|
| Gebruik | voor het opladen van de GLC-6-mijnkaplamp |
| Bescherming | Kortsluitingbescherming, het Overbelasten, Te sterke intensiteit, Overvoltage |
| Inlaatspanning en stroom | 110V-240V/10A |
| uitgangsspanning en stroom | 5V/2A |
| Naam van het product | Oplaadrek |
|---|---|
| Gebruik | voor het opladen van de GLC-6-mijnkaplamp |
| Bescherming | Kortsluitingbescherming, het Overbelasten, Te sterke intensiteit, Overvoltage |
| Inlaatspanning en stroom | 110V-240V/10A |
| uitgangsspanning en stroom | 5V/2A |
| Naam van het product | Oplaadrek |
|---|---|
| Gebruik | voor het opladen van de GLC-6-mijnkaplamp |
| Bescherming | Kortsluitingbescherming, het Overbelasten, Te sterke intensiteit, Overvoltage |
| Inlaatspanning en stroom | 110V-240V/10A |
| uitgangsspanning en stroom | 5V/2A |
| Lumen | 216 lumen |
|---|---|
| verlichtingsgraad | 15000 LUX |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah Li-ion accupakket |
| Gewicht | 420 g |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Lichtbron | 1 Hoofdlicht 2 Hulplichten |
|---|---|
| verlichtingsgraad | 15000 LUX |
| Continu werktijd | 13 - 16 uur |
| Naam van het product | Oplaadbare mijnbouwkabellamp |
| Waterdicht | IP67 |
| Nominale spanning | 3.7V |
|---|---|
| Continu werktijd | 13 - 16 uur |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah Li-ion accupakket |
| verlichtingsgraad | 15000 LUX |
|---|---|
| Lichtbron | 1 Hoofdlicht 2 Hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah Li-ion accupakket |
| Continu werktijd | 13 - 16 uur |
| Nominale spanning | 3.7V |