| Waterdicht | IP68 |
|---|---|
| Types batterijen | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Hoofdlicht lichtgevend | 216lum |
| Type | Mijnwerker Head Lamp |
| Werktijd | 18 uur |
| Waterdicht | IP68 |
|---|---|
| Types batterijen | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Hoofdlicht lichtgevend | 216lum |
| Type | Mijnwerker Head Lamp |
| Werktijd | 18 uur |
| Waterdicht | IP68 |
|---|---|
| Types batterijen | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Hoofdlicht lichtgevend | 216lum |
| Type | Mijnwerker Head Lamp |
| Werktijd | 18 uur |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Spanning | AC 100-240V |
| IP-beoordeling | IP68 |
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
| Hoofdduur van de LED | 15 tot 18 uur |
|---|---|
| Dimbaar | Ja |
| Stroom | 1.78W |
| Werktijd | 10 uur |
| Materiaal lampbehuizing | PC |
| Batterijcapaciteit | 7Ah oplaadbare batterij |
|---|---|
| Materiaal lampbehuizing | Plastic |
| Continue werktijd | >15 |
| Garantie | 3-5 jaar |
| Modelnr | GLC12-A |
| Bijkomende LED-duur | > 60 uur |
|---|---|
| Lumen | 385lum LUM |
| Weeking tijd | 16 uur tot 18 uur |
| Hoofdlichtkracht | 1.7W |
| Verlichtend | 216lum |
| Werktemperatuur | -40 ° C tot 70 ° C |
|---|---|
| Materiaal | PC |
| Helderheid van het hoofdlicht | 25000 LUX |
| Hoofdlicht lichtgevend | 348 lum |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Naam van het product | KL5LM kabelgekoelde mijnkoplamp |
|---|---|
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
| Lumen | 216 lumen |
| gewicht | 418g |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Naam van het product | Oplaadrek |
|---|---|
| Gebruik | voor het opladen van gloeilampen met een kabel in de mijnbouw |
| Bescherming | Kortsluitingbescherming, het Overbelasten, Te sterke intensiteit, Overvoltage |
| Inlaatspanning en stroom | 110V-240V/10A |
| uitgangsspanning en stroom | 4.2V/2A |