| Naam van het product | 15000lux led draadloze mijnwerker lamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Spanning | AC85-265V |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Lichtbron | LED's |
| Garantie | 2-5 JAAR |
| Lichtstroom | 1000-10000lm |
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
|---|---|
| Spanning | AC85-265V |
| Lichtbron | LED's |
| Garantie | 2-5 JAAR |
| Lichtstroom | 1000-10000lm |
| Grootte | Φ54,9 * 256 mm |
|---|---|
| LED-vermogen | 3W |
| Helderheid | 18000lux / 9000lux |
| Waterdicht | IP68 |
| Straalafstand | 200 meter. |
| Naam van het product | Explosiebestendige LED zaklamp |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | -20℃~40℃ |
| looptijd | 8-10 uur |
| het lossen van tijd | 4-6 uur |
| Batterijcapaciteit | 6.4Ah / 3.2Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | Koplamp voor industriële mijnbouw |
|---|---|
| Helderheid | 10000 lux |
| Materiaal | ABS |
| Straalhoek | 120° |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam van het product | geleid mijnbouwlicht |
|---|---|
| Lichtgevend | 85 lum |
| Logo's | Accepteer aangepast logo op de kaplamp |
| Gebruik | Gebruikt voor werkverlichting van mijnwerkers |
| Batterijcapaciteit | 2.8Ah oplaadbare Li-ion batterij |
| Werktijd | 13-15 uur |
|---|---|
| Types batterijen | Navulbare lithium-ionenbatterij |
| Helderheid | 25000 lux |
| Batterijbron | Panasonic |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Type batterij | navulbare Batterij 18650 |
|---|---|
| Certificering | CE,EMC,FCC |
| Gebruik | Mijnbouw, Kamperen, Industrie, Noodsituaties, Brandbestrijding |
| Lichtbron | Cree geleid |
| IP-classificatie | IP68 |
| Naam van het product | Veiligheidshelmlamp voor mijnbouw |
|---|---|
| Helderheid | 10000 lux |
| Materiaal | ABS |
| Straalhoek | 120° |
| Garantie | 1 jaar |