| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 3.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 300 mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.1W |
| Straalhoek | 90 Graden |
|---|---|
| Hoofd lichte Macht | 0.74W |
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Standaardspanning | 3.7V |
| Materiaal | Plastic en metaal |
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Batterijtype | navulbare Batterij 18650 |
| Waterdicht | IP68 |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Functie | Verstelbare, draagbare, laagvermogen indicator |
| Werktijd | 16 ~ 18 uur |
|---|---|
| IP -kwaliteit | waterdicht IP67 |
| Belangrijkste lichtstroom | 280mA |
| Hoofdlicht lichtgevend | 169 lum |
| Verlichting lustig | 4000 LUX |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Een lamp en gebruiksaanwijzing |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, Western Union, T/T, Paypal |
| Levering vermogen | 10000 pc's/maand |
| Plaats van herkomst | China Shenzhen |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PAYPAL |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Waterdicht niveau | IP67 |
|---|---|
| Stralingshoek | 120 graden |
| Garantie | 2-5 jaar |
| Stroom | 10W-100W |
| Applicatie | Mijnbouw, tunnel, bouwplaats |