| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Een lamp en gebruiksaanwijzing |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, Western Union, T/T, Paypal |
| Levering vermogen | 10000 pc's/maand |
| Plaats van herkomst | China Shenzhen |
| Functies | Waterdicht, stofdicht, schokdicht |
|---|---|
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Materiaal | PC |
| Applicatie | Mijnbouw, tunnelen, bouw |
| Duurtijd | 60 uur - 33 uur - 22 uur |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PAYPAL |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Naam van het product | Laadstation voor draadloze mijnwerkerlamp |
|---|---|
| Gebruik | voor het opladen van de GLC-6-mijnkaplamp |
| Bescherming | Kortsluitingbescherming, het Overbelasten, Te sterke intensiteit, Overvoltage |
| Inlaatspanning en stroom | 110V-240V/10A |
| uitgangsspanning en stroom | 5V/2A |
| verlichtingsgraad | 15000 LUX |
|---|---|
| Lichtbron | 1 Hoofdlicht 2 Hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah Li-ion accupakket |
| Continu werktijd | 13 - 16 uur |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht en zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 2200mAh oplaadbare Li-ion batterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 230mA |
| Hoofd lichte Macht | 0.74W |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
|---|---|
| Gebruik | Mijnbouw, industrie, camping, noodsituatie |
| IP-classificatie | IP68 |
| Garantie (jaar) | 1 jaar |
| Lampvermogen ((W) | 2.96W |
| Verpakking Details | Een lamp en gebruiksaanwijzing |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, Western Union, T/T, Paypal |
| Levering vermogen | 10000 stuks/maand |
| Plaats van herkomst | China Shenzhen |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |