| Lichtbron | 1 stuks hoofdlicht en 2 stuks hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6800mAh oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Retedvoltage | 3,7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 480mA |
| Hoofdlichtkracht | 1.78W |
| Kracht | 1.67W |
|---|---|
| Oplaadwijze | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Levensduur van de batterij | 1000 cycli |
| Kleur | Zwart Wit |
| Waterdichtheid | IP67 |
| Oplaadwijze | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
|---|---|
| Hoofdlicht lichtgevend | 285 lum |
| Hoofd lichte Macht | 2.96W |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Levensduur van de batterij | 1200 cycli |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
|---|---|
| Gebruik | Mijnbouw, industrie, camping, noodsituatie |
| IP-classificatie | IP68 |
| Garantie (jaar) | 1 jaar |
| Lampvermogen ((W) | 2.96W |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 3.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 300 mA |
| Kracht van hoofdlicht | 1.1W |
| Model NO | Gl2.5a |
|---|---|
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| Gebruik | Industrieel, vuurgevechten |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux 2 verlichtingsmodi |
| Helderheid | 15000 LUX |
| Model nr. | GL-AFL-200W/300W/400W/500W |
|---|---|
| Stroom | 200W / 300W / 400W / 500W |
| Spanning | AC100-240V |
| Stropig | 26000lm - 65000lm |
| Lichtbron | 210PCS-576PCS |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | CHINA |