| Montagetype | Plafondbevestiging |
|---|---|
| Stralingshoek | 120 graden |
| Montage opties | Plafond, muur, paal |
| Materiaal lampbehuizing | Plastic |
| Capaciteit | 13.6Ah |
| model | Lamp |
|---|---|
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Uitvoertijd | 13 - 15 uur |
| Sollicitatie | Mijnbouw |
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Model | GLC-6 draadloze lamp met kap |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Waterbestendige kwaliteit | IP68 |
| Materiaal | PC |
| Wegen | 217g |
| Oplaadwijze | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
|---|---|
| Hoofdlicht lichtgevend | 285 lum |
| Hoofd lichte Macht | 2.96W |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Levensduur van de batterij | 1200 cycli |
| lichtgevende | 85 lum |
|---|---|
| Stroom | 180mA |
| Oplaadwijze | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Waterdicht | IP68, |
| Lichtbron | LED's |
| Dienst | OEM/ODM beschikbaar |
|---|---|
| helderheid | 12500lux- 25000lux |
| Model NO | GL4.5-A |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Waterdichte graad | IP68 |
| Waterdicht niveau | IP68 |
|---|---|
| Installatie | Plafond |
| Batterij levensduur | 1200 cycli |
| Straalhoek | 120 ° |
| Werktijd | 13 uur - 15 uur |
| Lumen | 261lum |
|---|---|
| Installatie | Plafond |
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Belangrijkste lichtstroom | 600mA-800mA-1100mA |
| Batterijcapaciteit | 7000mAh oplaadbare Li-Ion batterij |
| Batterijtype | Lithiumion |
|---|---|
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Batterijcycli | 1000cycles |
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | 1000 cycli |
| Type | Koplamp |
| verlichtingsdiploma | 4000 LUX |
| Lichtstroom | 1000-10000lm |