| IP-klasse | waterdichte IP68 |
|---|---|
| Hoofdlichtkracht | 1.1W |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Continue werktijd | 13 - 16 uur |
| Levensduur van de batterij | 8 - 12 uur |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
|---|---|
| Batterijtype | Lithium-ion |
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Lichtgevend | 232 lum |
| Verlichtingsduur | 12 uur |
| Model | Lamp |
|---|---|
| Kleur | groente |
| Montagetype | Helmclip |
| Type | Koplamp |
| Gebruik | Industrieel, vuurgevechten |
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
|---|---|
| Slagvastheid | ≥1.5m |
| Gewicht | 250 gram |
| Waterdichte beoordeling | IP67 |
| Artikelnaam | GLT-2 |
| Model | GLC-6S draadloze kaplamp |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Helderheid | 148 lum - 289 lum - 385 lum |
| Waterbestendige kwaliteit | IP68 |
| Kleur | Transparant |
|---|---|
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Gebruik | Industrieel, vuurgevechten |
| Levensduur | 100, 000 uur |
| Duurtijd | 16 uur |
| Batterijcycli | 1000 cycli |
|---|---|
| Duurtijd | 16 uur |
| Levensduur | 100, 000 uur |
| Werktemperatuur | -20 ℃ -50 ℃ |
| Verstelbare lamphouder | 90 ° |
| Ingangsspanning | AC85-265V |
|---|---|
| IP-beoordeling | IP65 |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Slagvastheid | IK07 |
| Gewicht | 150-300 gram |
| Waterdicht | IP68 |
|---|---|
| Stroom | 1.67W |
| Verstelbare lamphouder | 90° |
| Waterdichte beoordeling | IP65 |
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Ingangsspanning | AC85-265V |
|---|---|
| Productnaam | LED-mijnlampen |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Waterdicht niveau | IP67 |