| Uitvoertijd | 13 - 15 uur |
|---|---|
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Cri | Ra> 80 |
| Belangrijkste lichtstroom | 230mA |
| Lichtstroom | 1000-20000lm |
| Werktijd | 12 uur |
|---|---|
| Functie | Verstelbare, draagbare, laagvermogen indicator |
| Installatie | Plafondmontage, wandmontage, hangende montage |
| Verstelbare lamphouder | 90 ° |
| Nominale spanning | 3.7V |
| verlichtingsdiploma | 10000 lux |
|---|---|
| Montage opties | Helmclip, magnetische basis. |
| Kleur | Geel, Blauw |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot 50 ° C |
| Helderheid van het hoofdlicht | 5000 LUX |
| Nominale spanning | 3.7V |
|---|---|
| Stralingshoek | 120 graden |
| Slagvastheid | Een val van maximaal 1 meter |
| Levensduur van de batterij | 8 - 12 uur |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Model nr. | GLD-6 |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 600mA-800mA-1100mA |
| Batterijcapaciteit | 13.6Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Certificering | CE,FCC |
| Gebruik | Industriële brandbestrijding |
| Lichtbron | LED's |
| IP-classificatie | IP68 |
| Voordelen | Mijnbouwlampkop met OLED -schermweergave |
|---|---|
| Functies | Beschikbaar voor geïntegreerde RFID -tagging en communicatie |
| Verpakking Details | Een lamp verpakt in een kleurendoos; Regelmatige niet -ingediende doosverpakking; |
| Levertijd | Voor de bestelling van monsters: 7 tot 10 dagen; voor de bestelling van bulk: 15 tot 30 dagen; |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Batterij | Lithiumbatterij |
|---|---|
| energieverbruik | 3W-10W |
| Materiaal | Hoge sterkte ABS-kunststof en aluminiumlegering |
| Waterdichtheid | IP65 |
| Levensduur | 100.000 uur |
| Waterdicht niveau | IP67 |
|---|---|
| Helderheid van het hoofdlicht | 25000 LUX |
| Gewicht | 250 gram |
| Werktijd | 12 uur |
| Lichtstroom | 10000lm |
| Lumen | 221lum |
|---|---|
| IP-classificatie | IP68 |
| Functie | Mijnbouw Verlichting, industrie, olie, gas |
| Oplaadwijze | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |